Bortrány téma, a Dunába dobált zászlók ügyében a véleményem - néhány percben. Illetve az emberek hozzáállásáról is mondok pár szót. Nem tudom ki mit gondol róla a csatornán, de mindenki ossza meg a véleményét. A kulturált vita is teljesen rendben van.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése